VIII. Infrastruktúra Kupa

Immár nyolcadik alkalommal került megrendezésre a hazai közlekedési szektor működéséhez és működtetéséhez kapcsolódó állami- és önkormányzati szereplők Infrastruktúra Kupája és Családi Napja.

Infrastruktúra szórólap

A 2020. október 10-ei közösségi szabadidős esemény helyszíne ismét a XVI. kerületi Ikarus BSE sporttelep volt, ahol a főszerepet a kispályás focitorna töltötte be. A sport mellett idén is, mint minden évben, helyet kapott a bográcsos főzőverseny, a családi- és gyermekprogramok, illetve a promóciós kiállítói megjelenés is.

Infrastruktúra tábla
Táblák 2

27-201010_dt_2528

31-201010_dt_2537

A Protruck Kft. támogatóként vett részt a színvonalas eseményen.

lakosmate20201010promosportinfrastrukturakupa034

lakosmate20201010promosportinfrastrukturakupa099

24-201010_dt_2655

lakosmate20201010promosportinfrastrukturakupa147

lakosmate_2020_10_10_promosport_promo_182 vágott

A rendezvényen közel húsz focicsapat mérkőzött meg a győztesnek járó kupáért. Az Infrastruktúra Kupa új bajnoka ebben az évben a NIF Zrt. csapata lett, akiknek ezúton is GRATULÁLUNK!

44-201010_dt_2805

tn4-43-201010_dt_2791

Az Infrastruktúra Kupával egyidejűleg zajlott a NIF Kupa az út-, vasút – és mélyépítő kivitelezők részvételével, valamint hagyományteremtő céllal idén először a Magasépítők Kupa, melyre 14 magasépítő-generálkivitelező vállalat fogadta el a meghívást.